ایرانسل اپراتوری پیش گام می باشد

ایرانسل اپراتوری پیش گام می باشد

ایرانسل اپراتوری پیش گام می باشد و با معرفی سرویس های جدید و کاربردی خود روزانه مشترکین زیادی را به استفاده از سیم کارت های خود تشویق می کند.

آهنگ پیشواز، بسته های ترکیبی، اینترنت نسل سوم و پرسرعت و ... همه و همه سرویس هایی است که ایرانسل را به بزرگترین اپراتور در سطح کشور بدل کرده است.

و حالا ایرانسل اقدام به رونمایی از سرویس جدید و کاربردی خود با نام پیام پیشواز کرده است، با استفاده از این سرویس شما می توانید پیام متنی خاصی را بر روی گوشی شخص تماس گیرنده با سیم کارت شما نمایش دهید شاید در نگاه اول امکانی بلا استفاده باشد ولی زود قضاوت نکنید در ادامه همراه باشید تا به شما نشان دهیم که چگونه استفاده از این سرویس باعث کم مصرف شدن اعتبار و شارژ ایرانسل شما میشود.

شارژ ایرانسل

توضیحات این سرویس به نقل از ایرانسل: پیام پیشواز ایرانسل سرویس جدیدی است که برای اولین بار در ایران عرضه میشود. با استفاده از این سرویس مشترکین ایرانسل می توانند متن دلخواهی را برای اعلام وضعیت خود برای کسانی که با آنها تماس میگیرند نمایش دهند و آنها را از وضعیت خود مطلع سازند و به نوعی بدون مصرف شارژ ایرانسل برای آنها پیامی ارسال نمایند.

به گزارش ایتور ، به نقل از روابط عمومی ایرانسل ، عملکرد این سرویس همانند سرویس آهنگ پیشواز است با این تفاوت که متن انتخابی توسط مشترک به صورت فلش بر روی تلفن همراه تماس گیرنده نمایش داده خواهد شد. این پیام می تواند شامل وضعیت شما یا یک جمله ی آموزنده و یا هرچیزه دیگری باشد برای مطلع شدن از نحوه فعال سازی این سرویس با ما همراه باشید.

با استفاده از این سرویس در حالیکه فرد تماس گیرنده در انتظار پاسخ است، وی میتواند یک جمله در مورد وضعیت خود و یا یک جمله ی آموزنده برای تماس گیرنده نمایش دهد. به نوعی از این سرویس می توان برای تماس با مشترکی قادر به پاسخ گویی نمی باشد استفاده کرد و بدن مصرف شدن اعتبار و یا شارژ ایرانسل سیم کارت خود پیامی را به نشان داد.

از این سرویس مشترکینی که قصد سفرهای بین المللی دارند می توانند بهره ببرند به این صورت که با نمایش پیام برای مخاطبان هزینه ی تماس و ارسال پیامک و در نهایت صرفه جویی در شارژ ایرانسل مشترکان را در پی داشت.

همچنین برای اطلاع از نحوه ثبت نام و یا غیر فعال سازی با ما همراه باشید: ثبت نام ، لغو و یا تنظیم وضعیت از طریق ارسال پیامک برای این سرویس میسر می باشد ، و به زودی مشترکین می توانند با مراجعه به پرتال اینترنتی ویژه ی پیام پیشواز ایرانسل ، می توان پیام های گوناگونی را برای مخاطبان متفاوت تنظیم کرد . با استفاده از این پرتال می توان لیست مجاز برای نمایش پیام برای یک یا چند شماره خاص تنظیم کرد .

مشترکین اعتباری ایرانسل برای فعال سازی می توانند عبارت OZV را به 8585 پیامک کنند . پس از آن امکان تنظیم متن پیشواز ممکن است. برای غیر فعال سازی این سرویس نیز کافیست که کلمه LAGHV را به 8585 ارسال کنید. برای تنظیم متن دلخواه ، عبارت مورد نظر را به شماره 8585 پیامک کنید .

ثبت نام در این سرویس فعلاً فقط از طریق پیامک امکان پذیر میباشد ، هزینه ی استفاده از این سرویس ماهانه 500 تومان می باشد که از شارژ ایرانسل کاربران کسر میشود .

با استناد به بحث های فوق می توان نتیجه گرفت که این سرویس یک سرویس واقعاً جالب و کاربردی می باشد که از سوی ایرانسل ارائه شده است با بهره گیری از این سرویس شما می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید و همچنین به طرز چشم گیری مصرف شارژ ایرانسل خود را به حداقل رسانید.

ایرانسل با سرویس های جدید و امکانات متونع خود توانسته دل بسیاری از مشترکین را به دست آورد و بازار رقابت را به سمت خود سوق دهد با سایت برای مطلع شدن از اخبار جدید ایرانسل همراه باشید.

منبع: پیام پیشواز

/ 0 نظر / 32 بازدید